Vône a arómy do kade / vírivky Camylle

Zastavte sa na chvíľu, odtrhnite sa od šedej reality a pocíťte, ako Vás obklopuje úžasný relax s radom aromaterapeutickej kozmetiky NUAGE Camylle.

Aróma do vírivky Camylle - Nuage

Objavte nádherné vône do vírivky

Vône do jacuzzi pre dovolenkárov

Ako to už býva, po zime a často aj rozmarnej jari, nám veľmi chýba kontakt so slnkom. Vďaka kompozícii olejčekov Nuage sa budete cítiť ako na dovolenke v raji.

Nuage Stredozemné more – tóny čerstvých citrusových plodov v kombinácii s kvetinovými a bylinnými tónmi. Táto vôňa Vás prenesie priamo do slnečného Talianska.

Nuage Eukalyptus s mätou – letné osvieženie. Tieto vonné tóny majú antidepresívny, osviežujúci, čistiaci a antiseptický účinok.

Nuage Kvet pomarančovníka – sladká a osviežujúca vôňa vás prenesie priamo do horúceho Španielska. Esenciálne oleje získané z pomarančovníka horkého pôsobia upokojujúco na náš nervový systém, uvoľňujú a pomáhajú pri liečbe depresií.

Nuage Kajeput s citrónom – táto jedinečná kombinácia vôní pripomína slnečné leto. Kajeputový olej má antibakteriálne vlastnosti, bráni tvorbe plesní, zatiaľ čo citrónový olej má dezinfekčné vlastnosti a neutralizuje zápach.

Nuage Luxus – spojenie rafinovaných esenciálnych olejov ako je kajeputový, mätový a eukalyptový olej. Táto vôňa je určená pre tých, ktorým chýba slnko a morský vánok. Ide o špeciálne zloženie olejčekov, ktoré upokoja zmysly, uvoľnia nervové napätie a obnovia dobrú náladu.

Nuage Orientálny – sladké, teplé a zmyselné pižmové tóny Vás prenesú do sveta tisíc a jednej noci.  Horkosladký tón škorice Vám umožní hlboký relax a upokojenie.

Vône do vírivky pre tých, ktorí chcú zlepšiť kvalitu spánku a nájsť prirodzený pokoj

Vyskúšajte relaxačnú silu aromaterapie a nechajte sa ňou uspať…

Nuage Levanduľa – aromaterapia s levanduľovým olejom zlepšuje kvalitu spánku a uľahčuje zaspávanie. Má upokojujúci účinok, zmierňuje depresiu a úzkosť.

Nuage Céder – predstavuje ideálnu symbiózu esenciálnych olejov z virgínskeho cédru so sviežimi arómami listea, známej aj ako exotická verbena. Cédrový olej pôsobí upokojujúco, podporuje tvorbu serotonínu a uľahčuje zaspávanie. Listea je naopak prospešná pri liečbe úzkosti.

Nuage Polynézia – arómy vanilky a jazmínu. Upokojuje a uvoľňuje zmysly. Ideálny olejček na upokojenie nervov, zdravý spánok a relax.

Nuage Pomaranč – stimuluje nervový systém, pomáha znovu získať energiu a má antiseptické a protizápalové účinky.

Nuage Borovica – osviežujúce svieže vonné tóny s korenistými arómami. Éterické oleje získavané z borovice sú nenahraditeľné pri liečbe dýchacích ciest. Upokojujú, uvoľňujú a uľahčujú zaspávanie.

Vône do vírivky pre milovníkov... kuchyne 😉

Prírodné rastlinné olejčeky stimulujú nielen čuch, ale aj chuť. Ponorte sa do horúceho kúpeľa a „ochutnajte” relax.

Nuage Rozmarín – nie je to len obľúbená korenina, ktoré slúži ako prísada do mnohých jedál. Rozmarínový olej je jedným z najviac cenených olejčekov v aromaterapii. Má stimulačné, antibakteriálne a analgetické vlastnosti.

Nuage Citrónová tráva – je trváca, aromatická rastlina, ktorá sa používa v aromaterapii či tiež v kuchyni. Citrónová tráva Vás uvedie do stavu blaženej relaxácie a pokoja. Táto svieža citrusová vôňa Vás povzbudí k činnosti a zlepší Vašu náladu.