Kúpacia kaďa s vírivkou

Doprajte si luxus, ktorý si zaslúžite. Škandinávsky komfort, ktorý je v strednej Európe už dlho dostupný, preverili generácie severských krajín. Dnes z ich poznatkov čerpá celý svet. Relaxácia, pohoda a možnosť sústrediť sa na vlastné pohodlie sú hodnoty, ktoré sme si postupne osvojili spolu s technológiou samotnej kúpacie kade s virivkou.

Jednoduchá inštalácia a obsluha

Na úspešnú inštaláciu stačí rovný a spevnený povrch, ktorý je vhodný na umiestnenie kúpacie kade. Samotnú kaďu pripojí kvalifikovaný odborník. Ku kadi si môžete zakúpiť aj príslušenstvo, napríklad schodíky alebo drevený držiak na pitie. Poteší vás aj plávajúci LED bar.

Vane s vírivou vaňou

Samotná virivka je ideálna na relaxáciu po dlhom dni v práci alebo keď sú vaše svaly unavené po náročnom športovom dni. Kade na kúpanie vám pomôžu vyčistiť si hlavu, na chvíľu vypnúť a zozbierať dôležité myšlienky. Dostatočný odpočinok pomôže nielen vášmu telu, ale aj psychike, ktorá môže byť z dlhodobého hľadiska náchylná na vyhorenie v dôsledku prepracovanosti. Relaxácia je ideálnou prevenciou.

balie gazowe
balie gazowe

ScandiSpa vám pomôže s výberom

Skôr ako sa rozhodnete pre konkrétny model, zvážte, koľko ľudí bude kúpaciu kadu používať a ako často. Kým elektrická kaďa sa zohrieva 12 až 15 hodín plynová vás zohreje za dve hodiny. V prípade podrobnejších technických otázok nás neváhajte kontaktovať a spýtať sa na všetko, čo vás zaujíma. Viac informácií si môžete prečítať aj na našom blogu.

Záhradná kaďa na plyn

Kaďa
Natural Gaz

Plynový bojler

Kaďa
Simple Gaz

Plynový bojler

Kaďa Simple
Gaz & Arctic

Plynový bojler + Arktická izolácia