Drevené vírivky

Štýlová vec, ktorá nestarne. Drevená vírivka časom zreje ako víno. Myšlienka, ktorá vznikla v Škandinávii pred mnohými generáciami a ktorá si získala popularitu aj u nás v strednej Európe. Taká, ktorá poteší srdce, podporí zdravé telo a rozjasní myseľ po dlhom dni plnom náročnej práce. Oddych, ktorý si zaslúžite. Hoďte nohy do vody a buďte v pohode.

Hudba, relax a priatelia

Urobte si ho podľa seba. Pozvite priateľov, nalejte si obľúbené šampanské a pustite si hudbu. Naše drevené vírivky sú na to ako stvorené. V našej ponuke nájdete elektrické záhradné vírivky a vírivky s pieckou alebo dokonca vírivky na ochladenie po saunovaní.

Drevené vírivky

Drevené kade vírivky majú mnoho výhod. Nielenže nevyžadujú zložitú obsluhu, ale majú aj izolačnú vrstvu ThermoWood a izolačné veko, čo termostatu výrazne uľahčuje udržiavanie teploty, a navyše dochádza k minimálnym únikom tepla.

Jednoduchá je aj inštalácia. Všetko, čo potrebujete, je rovný a spevnený povrch, na ktorý drevené vírivky umiestnite. Samotný proces zapojenia už vykonáva kvalifikovaný elektrikár. Vy si už len užívate nový prvok do vášho času oddychu a vychutnávate si pocit z krásneho dreva, ktorým je vírivka obložená.

Starostlivosť o drevené vírivky

Hoci si každá vírivka vyžaduje pravidelnú údržbu, vy sa jej nemusíte obávať. Radi vám so všetkým poradíme, vysvetlíme, čo je potrebné a čo nesmiete zanedbať, aby vám vírivka vydržala ako nová. V našej ponuke nájdete príslušenstvo, ktoré sa vám bude hodiť, ako aj samotnú piecku a všetko, čo si hygiena vody vyžaduje. Nesmie chýbať ani jedna z našich vôní, ktoré sú medzi zákazníkmi veľmi žiadané. Ale nebojte sa, aj pre vás je toho dosť.

ogrodowe balie elektryczne

Vyberte si elektrické vane

Kaďa Best Electric & Arctic

Elektrický bojler + Arktická izolácia + Moderné vybavenie

Elektrický ohrev + moderná výbava

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 1

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 2

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter