Sauna na drevo

Duch pravého severského pohodlia. Sauna na drevo je čoraz obľúbenejšia pre svoju úspornú prevádzku, vôňu dreva a tradičné vykurovanie vodou. Spoločnosť ScandiSpa ponúka dva modely sauny, saunu Barrel a saunu Tube. Kúpiť si môžete aj kombináciu záhradnej vírivky BEST Electric&Arctic a sauny.

Buďte pánom svojho času

Čoraz viac ľudí hovorí o voľnom čase vo vhodnej kombinácii s prácou. Už dávno neplatí, že život je založený len na práci. Relaxácia je pre pracovný výkon rovnako dôležitá ako samotná práca. Rovnako ako čas strávený čítaním, s priateľmi alebo len sám so sebou. Sauna na drevo je ideálnym prostredím na takýto relax. Buďte sami sebou, relaxujte a tešte sa na krásne dni, ktoré sú pred vami. Pozrite si naše predchádzajúce projekty a nechajte sa inšpirovať.

Sauna na drevo

Každá z našich sáun sa vyrába vo Fínsku z najkvalitnejšieho borovicového dreva. Vďaka špeciálnej tepelnej úprave je drevo oveľa odolnejšie ako pri bežnom sušení a výsledná drevená sauna vydrží dlhé desaťročia. Sami vám na ňu poskytneme dvojročnú záruku.

balia-ogrodowa-sielska-chyża

Nevybrali ste si? Poradíme vám

Sauna na drevo nie je to jediné, čo ponúkame. Pozrite si náš blog, kde nájdete ďalšie inšpirácie. Možno sa rozhodnete aj pre vaňu alebo kaďu. V kombinácii so saunou je to skvelá voľba. A ak stále neviete, pozrite si naše realizácie. Sú prvotriedne. S výberom a montážou máme dlhoročné skúsenosti. Doteraz sme pomohli stovkám a tisícom klientov vybrať vhodné modely a budeme radi, ak sa k nim pridáte aj vy. Využite náš kontaktný formulár, napíšte nám a opýtajte sa nás na všetko, čo by vás mohlo zaujímať.