Domáca vonkajšia sauna

Tak relaxačné. Počujete to? Vtáky spievajú, vonku prší a vy relaxujete v teple domácej vonkajšej sauny, kde sa nemusíte ponáhľať. Teraz si to môžete užiť aj vy.

Spoločnosť ScandiSpa prináša na stredoeurópsky trh rad výrobkov v škandinávskom štýle, ktoré svojou kvalitou odolávajú hlbokým mrazom aj vysokým teplotám. Pre našich klientov sme doviezli tisíce výrobkov. Buďte jedným z nich. Dodanie domácej vonkajšej sauny býva zvyčajne do šiestich týždňov. Naša záruka je dva roky.

Navštívte nás osobne

Chceli by ste sa presvedčiť, čo všetko dokáže domáca vonkajšia sauna? Navštívte nás v poľskom meste Nowy Targ, kde máme výstavu všetkých výrobkov, ktoré ponúkame. Okrem ochladzovacích vaní potrebných na celý proces saunovania tu nájdete vystavené aj elektrické záhradné vane, pece na drevo a plynové záhradné vane.

Na výstave sa stretnete s našimi predajcami, ktorí rozumejú svojmu odboru a radi vám poradia, ktorý model je pre vás tou správnou voľbou. Zakúpiť si môžete všetko pre hygienu vody a ďalšie príslušenstvo. Urobte si radosť.

sauna z przedsionkiem
sauna z widokiem na ogrod

Domáca vonkajšia sauna

Ktorá možnosť je pre vás tá pravá? V našom sortimente nájdete niekoľko výrobkov pre domáce vonkajšie sauny. Okrem modelov Saunový Barrel a Saunová Tube je k dispozícii aj saunová súprava s chladiacim sudom. Objednajte si všetko v jednom balení a nemusíte sa o nič starať.

Aktuality o saunovaní

Na našom blogu vám pravidelne prinášame novinky o ochladzovacích vaniach a domácich vonkajších saunách. Nájdete tu nielen praktické informácie o jednotlivých výrobkoch, ale aj náhľad do severského života.