Ochladzovacie kade

Masívne drevené ochladzovacie kade z tepelne upraveného dreva na schladenie sa po saune.

Schlaďte sa v drevenej ochladzovacej kadi

Sauna je vynikajúci spôsob ako relaxovať, oddýchnuť si a posilniť prirodzenú imunitu tela. Schladenie tela po horúcej saune je veľmi dôležitým krokom správneho saunovania. Studený kúpeľ v kadi vracia telu správnu teplotu a otužuje organizmus. Po ochladení sa odporúča stráviť niekoľko minút odpočinkom pred tým, ako opäť vojdete do horúcej sauny.

Odolné kade z dreva ThermoWood®

Fínske sudy, vane a kade sa vynikajúco hodia na ochladenie tela po saune. Sú vyrobené z tepelne upraveného dreva ThermoWood. Ide o drevo pochádzajúce z fínskej borovice, podrobené viachodinovým tepelným procesom. Komplikovaný proces robí drevo odolné voči vlhkosti, hubám, baktériám a plesniam. Sud z tepelne upraveného dreva je rozmerovo stabilný a napriek dlhoročnému používaniu nebude pretekať.

Vnútorné a vonkajšie kade

Fínske kade, vane a sudy na schladenie môžu byť použité ako v interiéri (napríklad v saunáriu) tak aj v exteriéri (napríklad v záhradnej kúpeľnej zóne pod šírym nebom). Sú veľmi trvácne a odolné voči nepriaznivým poveternostným podmienkam.

Ochladzovacie kade a sauny

Kúpiť si môžete nielen ochladzovacie kade, ale aj sauny. Medzi obľúbené modely patria saunový sud a saunová barrel. Objednať si môžete aj kombináciu ochladzovacej kade a sauny, ktorá vám poskytne dokonalý relax vo vašej záhrade.

Nezabudnite na hygienu vody pre nezabudnuteľný zážitok. Ak sa okrem ochladzovacej vane rozhodnete aj pre vírivku, vyberte si naše vône, aby bol váš kúpeľ ešte romantickejší.

balia do schładzania

Vyberte vírivku, aby ste ochladili