Vonkajšia vírivka

Relaxujte. Presne to poskytuje vonkajšia vírivka, jej funkčnosť a dizajn v kombinácii s najnovšími technológiami, ktoré navrhol moderný človek vďaka dlhoročným skúsenostiam s neúprosnou severskou prírodou.

Systém, ktorý odolá vysokým teplotám aj hlbokým mrazom, prežije dážď aj iné nepriaznivé poveternostné podmienky. A ak si chcete nepriazeň počasia vychutnať z pohodlia domova, vonkajšia vírivka sa bude skvele vynímať na krytej terase, kde môžete v zimných mesiacoch pozorovať búrku alebo padajúci sneh.

Široká ponuka víriviek ScandiSpa

Vonkajšia vírivka nie je to jediné, čo ScandiSpa ponúka. Buďte ako v raji a vyberte si aj nové vírivky, napríklad elektrické záhradné vírivky, drevené vírivky bez vyhrievania alebo sauny.

Ak ešte nie ste rozhodnutí, príďte sa na nás pozrieť na výstavu v poľskom meste Nowy Targ. Naši predajcovia vám radi ukážu rôzne modely, porozprávajú sa s vami o technických parametroch a pomôžu vám správne si vybrať podľa vašich potrieb. Vonkajšie vírivky a iné výrobky by sa mali vždy vyberať s ohľadom na frekvenciu, ktorú budete vo vírivke alebo saune tráviť. Niektoré modely sú vhodné na nepretržité používanie, zatiaľ čo iné sú vhodnejšie na víkendové používanie.

Vonkajšia vírivka

Teraz sa vráťte k vírivke. Možno teraz máte pocit, že ju budete používať len cez víkendy, ale verte nám, že keď ju budete mať na záhrade, dvere sa vám nebudú zabúchať. Aj vy začnete tráviť viac času s drinkom alebo knihou v pohodlí a teple. Spríjemnite si život a doprajte si luxus, ktorý si zaslúžite. Vďaka praktickému riešeniu s termostatom a izolačným vekom môžu byť niektoré vírivky v prevádzke dlhý čas bez potreby servisu.

ogrodowe balie elektryczne

Vyberte si elektrické vane

Kaďa Best Electric & Arctic

Elektrický bojler + Arktická izolácia + Moderné vybavenie

Elektrický ohrev + moderná výbava

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 1

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 2

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter