Záhradná sauna

Záhrada je zónou pokoja a relaxácie. Vaša osobná oáza, kam nepatrí stres ani každodenné starosti. Je to miesto, ktoré je vaším útočiskom počas pokojných víkendov. Miesto, kde sa môžete stretnúť s priateľmi a byť sami sebou. Záhradná sauna je ideálnym doplnkom. Pozrite si naše realizácie.

Buďte sami sebou

Nie každý je skúsený používateľ sauny. V ScandiSpa sme mysleli na všetkých našich klientov, a preto sme sa zásobili aj inými škandinávskymi pôžitkami. Obľúbené sú naše vane. Môžete si vybrať z niekoľkých variantov. Elektrické záhradné kade, kade s pieckou na drevo, plynové záhradné kade, kade na ochladenie po saunovaní. Využiť môžete aj praktické vybavenie do vaní.

Záhradná sauna je výborná nielen na relaxáciu, ale aj zo zdravotného hľadiska. Okrem toho otužovanie výrazne zlepšuje imunitu.

balia-ogrodowa-sielska-chyża

Sauna na zahrade

Každá záhradná sauna je vyrobená z kvalitného borovicového dreva, ktoré prešlo dlhou tepelnou úpravou. Tým sa zvýšila jeho odolnosť. Okrem toho má vynikajúce tepelné vlastnosti, takže vyhrievanie sauny je oveľa rýchlejšie a úspornejšie. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam vydrží záhradná sauna až niekoľko desaťročí. Všetky naše sauny sa vyrábajú vo Fínsku na základe dlhoročných skúseností.

Rozumieme tomu, čo predávame

Sami sme zdatní používatelia sauny. Preto vieme, čo ponúkame, a vieme vám poradiť v každom ohľade. A nielen to, vieme, že keď si raz obľúbite našu saunu, vrátite sa k nám, aby sme vám poradili aj pri výbere správnej kade alebo kúpeľa.