Záhradná kaďa s elektrickým ohrevom

Ohrev vody elektrickým ohrievačom je najpohodlnejší, najlacnejší a prakticky bezúdržbový spôsob vykurovania záhradnej kade. Je zároveň veľmi rýchly a efektívny, kaďu tak môžete používať každý deň a takmer bez čakania.

Kaďa na elektrinu pre každodennú relaxáciu

Záhradná kaďa s elektrickým ohrievom je ideálna pre ľudí, ktorí ocenia pohodlnú a jednoduchú manipuláciu a možnosť neobmedzeného používania. Elektrický ohrev sa hodí aj pre hotely, penzióny či rekreačné strediská s vonkajšou kúpeľnou zónou. V takýchto zariadeniach je obzvlášť dôležitý neobmedzený prístup do horúcej kade kedykoľvek počas dňa bez predchádzajúcej prípravy.

Ohrev kade a udržiavanie teploty v elektricky ohrievanej kadi

Prvé zahrievanie trvá asi 12 – 15 hodín, v závislosti od teploty vody a okolia. Vďaka zabudovanému termostatu sa teplota vody následne udržiava tak, aby bolo možné kaďu kedykoľvek použiť. Pri elektricky vyhrievanej kadi je veľmi dôležité použiť izolačný kryt, ktorý minimalizuje tepelné straty..

Spotreba energie pri ohreve elektrinou

Vďaka použitiu tepelne ošetreného dreva, ktoré dobre zadržiava teplo, a izolačnému krytu je funkcia a spotreba ohrievača veľmi ekonomická. Kade majú okrem vrstvy ThermoWood veľmi účinnú arktickú izoláciu. Vďaka nej môžu pracovať veľmi ekonomicky aj počas chladných zím, kedy teplota vzduchu klesne až na -30°C. Náklady na udržiavanie teplej vody (cca 37°C) v arktickej kadi s krytom a elektrickým ohrevom dosahujú v priemere okolo 5kW za deň, čo je menej ako 70 centov.

ogrodowe balie elektryczne
balie elektryczne

Spoľahlivý filtračný systém

Vo fínskych kadiach je elektrický ohrev pripojený k spoľahlivému filtračnému systému. Vďaka modernej technológii vodný filter zachytáva všetky mechanické nečistoty. Vhodná filtrácia a použitie baktericídnej chémie udrží vodu čistú po dobu 6-8 týždňov.

Montáž kade s elektrickým ohrevom

Na montáž je potrebný elektrický kábel 230V v záhradnom štandarde. Inštaláciu kade s elektrickým ohrevom musí vykonať elektrikár s príslušnými povoleniami. Podklad pod kaďu, bojler a prípadne schodíky musí byť rovný a stabilný.

Elektrické záhradné kaďe

Pohodlie je našou prioritou nielen pri prevádzke elektrickej záhradnej vane, ale aj pri jej údržbe. Všetky vane, ktoré SandiSpa ponúka, sa dajú čo najjednoduchšie čistiť a vymieňať vodu. Väčšinu času preto strávite kúpaním. Vďaka termostatu stačí zapnúť ohrev vody a o zvyšok sa postará samotný systém. Ak ešte chcete romantiku ohňa, je tu záhradná vaňa s ohrievačom. Vykurovanie je náročnejšie, ale nič sa nevyrovná vôni dreva.

Vyberte si elektrické kade

Kaďa Best Electric & Arctic

Elektrický bojler + Arktická izolácia + Moderné vybavenie

Elektrický ohrev + moderná výbava

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 1

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 2

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter