Jacuzzi na drevo

“Názov je pomenovaný podľa bratov s priezviskom Jacuzzi, ktorí prišli s myšlienkou víriviek, ako ich poznáme dnes. Vymysleli prenosné čerpadlo a do bokov vane zabudovali aj trojnožky. V súčasnosti sú Jacuzzi a vírivka synonymami. Nezáleží teda na tom, ktorý termín použijete.

Jacuzzi na drevo je obľúbenou možnosťou, ktorá je blízka prírode a je aj ekonomická. Prečo? Ak máte záhradu, máte vyhraté.

Drevo a návrat k prírode

Stačí vám malá záhrada s niekoľkými stromami. Aj tie vám počas každoročného ošetrovania poskytnú dostatok dreva na to, aby ste sa zohriali na mnoho mesiacov. Drevo je nielen ekonomický, ale predovšetkým prírodný materiál z obnoviteľného zdroja, ktorý má navyše neodmysliteľné čaro večerov strávených pri táboráku. Či už na chate u rodičov alebo u starej mamy vedľa statku.

Ohrev a udržiavanie tepla v kadi s ohrevom na drevo

Na ohrev vody postačí založiť oheň v piecke. Prvé zahrievanie trvá asi 2-4 hodiny, v závislosti od teploty vody a okolia. Dobu ohrevu skrátite použitím izolačného krytu. Ak chcete udržať vodu teplú počas celého kúpeľa, stačí občas priložiť drevo do piecky.

balie z piecem na drewno

Jacuzzi na drevo ScandiSpa

V našej ponuke nájdete nielen vírivku na drevo, ale aj mnoho ďalších produktov, ktoré môžete mať. Stačí sa len rozhodnúť. Naše vírivky sú obľúbené, konkrétne naše elektrické záhradné vírivky, vírivky s pieckou na drevo, vírivky na ochladenie po saunovaní a plynové záhradné vírivky.

Napíšte nám. Môžeme vám pomôcť

Nie ste si istí, čo si vybrať? Žiadny problém. Nie ste prvý ani posledný. Napíšte nám alebo zavolajte a opýtajte sa nás na všetko, čo by vás mohlo zaujímať. Pomôžeme vám s výberom, spoločne si prejdeme jednotlivé technické špecifikácie a zistíme, čo všetko je spojené s údržbou jednotlivých modelov. Preberieme aj vašu predstavu o tom, ako často by sa mal používať, a podľa toho vyberieme vhodný spôsob vykurovania. Jacuzzi na drevo nie je jedinou možnosťou.

Vyberte si balík s kachľami na drevo:

Kaďa Simple Wood

Kaďa ohrievaná drevom

Kaďa Natural Wood 1

Piecka na drevo

Kaďa Natura Wood 2

Piecka na drevo + moderné vybavenie

Kaďa Natural Wood 3

Piecka na drevo + plastifikačný náter