Drevené káde

Hardy. Aj takto by sa dal nazvať moderný človek, ktorý sa v chladných zimných dňoch venuje metóde Wima Hofa. Takého, ktorý sa každé ráno vyzlečie, ponorí sa do ľadovej vody a odpočítava sekundy, kým opäť vylezie.

Znie vám to povedome? Potom sú naše drevené kaďe určené práve pre vás. Ach, bože! Nebojte sa, máme aj vyhrievané. Pre pohodlie ako žiadne iné.

Vane pre každú záhradu

Aké sú to kade? V našej ponuke nájdete elektrické záhradné kade, kade na drevo a plynové záhradné kade. Aby sme nevynechali ani otužilcov, sú tu aj kade na ochladenie po saunovaní. Áno, aj sauny si u nás môžete kúpiť v niekoľkých dizajnoch. Navštívte naše expozície výrobkov v poľskom meste Nowy Targ a pozrite si ich osobne. Veríme, že neodídete s prázdnymi rukami.

Spotreba energie pri ohreve elektrinou

Vďaka použitiu tepelne ošetreného dreva, ktoré dobre zadržiava teplo, a izolačnému krytu je funkcia a spotreba ohrievača veľmi ekonomická. Kade majú okrem vrstvy ThermoWood veľmi účinnú arktickú izoláciu. Vďaka nej môžu pracovať veľmi ekonomicky aj počas chladných zím, kedy teplota vzduchu klesne až na -30°C. Náklady na udržiavanie teplej vody (cca 37°C) v arktickej kadi s krytom a elektrickým ohrevom dosahujú v priemere okolo 5kW za deň, čo je menej ako 70 centov.

drewniane jacuzzi w tarasie

Drevené kaďe

Sú vhodné nielen do záhrady, ale aj na krytú terasu alebo do wellness komplexu, kde si nájdu svoje miesto v interiéri. Dizajn drevenej kade možno použiť v industriálnom, modernom alebo vidieckom štýle. Drevo sa hodí prakticky ku všetkému.

Každý klient je pre nás jedinečný, preto sme modely, ktoré ponúkame, vybrali tak, aby oslovili široké spektrum klientov, od súkromných klientov cez wellness centrá až po hotelové rezorty. Ak hľadáte inšpiráciu alebo nemáte predstavu, ako by drevené kade vyzerali v exteriéri alebo interiéri, pozrite si naše predchádzajúce realizácie.

Neviete? Môžeme vám pomôcť

Stále váhate, ktorý model si vybrať? Pozrite si náš blog, kde nájdete inšpiráciu. Môžete tiež využiť náš kontaktný formulár alebo nám priamo zavolať a poradiť sa. Budeme radi, ak sa nám ozvete.

Vyberte si elektrické vane

Kaďa Best Electric & Arctic

Elektrický bojler + Arktická izolácia + Moderné vybavenie

Elektrický ohrev + moderná výbava

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 1

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter

Kaďa Luxury
Electric & Arctic 2

Elektrický ohrev + Arktická izolácia + Moderné vybevenie + Plastifikačný náter