Vírivka na drevo

Vírivka je jednou z najobľúbenejších zábav škandinávskeho života. Tie naše sa vyrábajú vo Fínsku, rovnako ako sauny. ScandiSpa vám ponúka len tú najlepšiu kvalitu. Výrobky, ktoré sú preverené generáciami a drsnými severskými podmienkami.

Kaďa na drevo ako vynikajúca voľba na víkend

Práca v letných mesiacoch a odpočinok v zimných. Je to tradičný spôsob života, ktorým žili naši predkovia a ktorý je prirodzený pre naše vnútorné hodiny. Vírivka na drevo je ideálna na relaxáciu po dlhých zimných mesiacoch. To však neznamená, že to nie je celoročná záležitosť. Práve naopak. Vírivka je celoročná.

Rekreácia, ktorá vydrží desaťročia

Všetky naše výrobky sú vyrobené z kvalitného borovicového dreva, ktoré po správnej tepelnej úprave vydrží desiatky rokov. Vybrať si môžete aj vane, vane alebo sauny. Viac informácií si môžete prečítať na našom blogu.

Na blogu si môžete prečítať aj o rozdieloch medzi vírivkou, vírivkou a vaňou. Za tajomným názvom jacuzzi sa skrývajú dvaja bratia, ktorých príbeh je viac ako zaujímavý. Prečítajte si ho.

balie z piecem na drewno

Drevom vykurovaná vírivka

Teraz sa vráťme k vírivke. Možno vás už nebaví sedieť hodinu vo vani s horúcou vodou a vydržíte v nej len vtedy, keď si čítate alebo máte dobrý nápoj nastavený na hranu. Verte nám, že vírivka na drevo je pravý opak. Miesto, z ktorého sa nebudete chcieť pohnúť celé hodiny. Najmä ak sa do nej nenaložíte. S deťmi, priateľmi alebo partnerom. Alebo si usporiadajte rodinnú grilovačku a ponorte sa do vírivky. Už sa nájde niekto, kto to ocení.

Napíšte nám, poradíme vám

Neviete, ktorý model vírivky na drevo si vybrať? Použite náš kontaktný formulár. Napíšte nám a my sa vám čo najskôr ozveme. Spoločne prediskutujeme vaše požiadavky a nájdeme model, ktorý je pre vás vhodný.

Vyberte si balík s kachľami na drevo:

Kaďa Simple Wood

Kaďa ohrievaná drevom

Kaďa Natural Wood 1

Piecka na drevo

Kaďa Natura Wood 2

Piecka na drevo + moderné vybavenie

Kaďa Natural Wood 3

Piecka na drevo + plastifikačný náter