Aeromasáž pre kade

Premeňte drevenú kaďu na relaxačné jacuzzi!

Aeromasáž je vynikajúcim doplnkom k dreveným záhradným kadiam. Systém obsahuje vzduchové trysky, ktoré uvoľňujú počas kúpeľa stlačený vzduch. Bubliny fantasticky masírujú telo, vďaka čomu sa skvele zrelaxujete.

Aeromasáž funguje v kadiach lepšie ako hydromasáž, pretože cez vzduchové trysky neprúdi žiadna voda, a preto:

  • ich netreba čistiť – v tryskách sa nehromadí sediment ani nečistoty,
  • môžete ju využívať aj v zime – pri nízkych teplotách nie je vystavená riziku zamrznutia.

 

Systém jacuzzi v drevených kadiach je výsledkom dlhoročnej práce škandinávskych špecialistov. Systém aeromasáže je nainštalovaný bezpečným a osvedčeným spôsobom v spodnej časti suda tak, aby kaďa zostala tesná po mnoho rokov používania.

Pre kaďu pre 6 osôb odporúčame systém so 6 vzduchovými tryskami, pre 8 osôb s 8 tryskami.

 

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

LED osvetlenie v záhradnej kadi

Farbu meniace LED osvetlenie vo forme jedného silného zdroja alebo šiestich menších svetiel je ideálnym doplnkom relaxačného kúpeľa v záhradnej kadi alebo vo vani.

Vytvára úžasnú atmosféru najmä po zotmení! Je to najkvalitnejšie zariadenie vhodné pre vodné prostredie, aké len dokážete na našom trhu nájsť.

Časovač s týždenným programom

Užitočné príslušenstvo na reguláciu teploty vody v záhradných kadiach, ohrievaných elektrickou pecou. Časovač je ideálny na plánovanie prevádzky ohrievania počas celého týždňa a tak zabezpečí významnú úsporu energie. Môžete napríklad nastaviť nižšiu teplotu vody od pondelka do štvrtka, keď kaďu nepoužívate a na víkendový oddych nastaviť príjemných 37°C, aby vás po príchode čakala ideálne vyhriata voda.

timer do balii ogrodowej
Poprzedni
Następny

Izolačný kryt pre drevené kade

Kryt pre záhradnú kaďu je nenahraditeľným doplnkom, ktorý zabezpečí dobrú izoláciu kade. Vďaka hrubému krytu sa voda v kadi počas ohrevu zohreje rýchlejšie a po použití kade pomalšie stráca teplo. To významne znižuje spotrebu energie, plynu alebo dreva.

Kryt tiež zohráva významnú úlohu pri ochrane vody pred znečisťujúcimi látkami z prostredia, ako je prach, listy atď. V našej ponuke nájdete drevené kryty a hrubé vinylové kryty so západkami, ktoré sú ideálne na zimnú sezónu.

Plošina a schody pre záhradné kade

Plošina ThermoWood sa dokonale hodí ku kadi. Jedná sa o veľmi praktické príslušenstvo, pretože je v ňom skrytá všetka potrebná výbava- elektrická pec, aeromasáž, vodný filter, čerpadlo, led osvetlenie…

 

Schodíky zase uľahčujú používanie relaxačných kadí. Sú vyrobené z tepelne ošetreného dreva, rovnako ako vane a jacuzzi. V našej ponuke nájdete schody, prispôsobené zvolenému modelu a veľkosti vane/jacuzzi.

Poprzedni
Następny
Poprzedni
Następny

Drevená polica na nápoje

Špeciálny držiak nápojov, vyrobený z tepelne upravenej borovice (ThermoWood).

Rozmery 2,5 x 11 x 25 cm + 2 výklenky (priemer 70 mm)

Každý držiak pohára má dve zapustené miesta, preto vám stačí pre dve osoby iba jedna polica. Do kade pre šiestich pokojne umiestnite aj 3 drevené police a môžete si tak vychutnávať obľúbené drinky všetci spolu

Plávajúca LED polica

Podnos na šampanské do kadí a jacuzzi, vďaka ktorému je kúpeľ ešte luxusnejší!

Plávajúci a svietiaci podnos na nápoje vám umožní vychutnávať si obľúbený drink a zároveň relaxovať. Vodotesný podnos pláva spolu s nápojmi na hladine vody, je vybavený LED osvetlením napájaným batériou a v súprave nájdete aj nabíjačku. Jas svetla a farby si viete kedykoľvek pohodlne nastaviť diaľkovým ovládaním. Doba prevádzky je približne 10 hodín.

Rozmery podnosu:

  • výška 15 cm,
  • priemer 42 cm,
  • 6 otvorov s priemerom 7 cm a hĺbkou 5,5 cm,
  • 1 stredový otvor s priemerom 12 cm a hĺbkou 7 cm.
Poprzedni
Następny