Celoročná záhradná drevená vírivka

Súkromná vírivka na záhrade je fantastický spôsob, ako relaxovať pod holým nebom. Celoročné drevené jacuzzi dokonale splýva s okolitou prírodou a funguje skvele po celý rok.

Celoročná záhradná drevená vírivka

Celoročná záhradná vírivka je luxus, ktorý si môžete dovoliť

Záhrada je už oddávna oázou oddychu, hier a stretnutí. Radi trávime čas vonku a naše záhrady navrhujeme tak, aby nám robili čo najväčšiu radosť. Drevené záhradné vírivky sú čoraz populárnejšie. Možno ich rozdeliť do 3 kategórií:

  • Nafukovacie vírivky – jednoznačne najlacnejšie a najjednoduchšie zostaviteľné vírivky. Žiaľ, nie sú odolné, sú náchylné na poškodenie, neestetické a neprispôsobené na využitie v zime.
  • SPA vane – luxusné a celoročné kade. Vybavené hydromasážnymi tryskami, vďaka ktorým je masáž veľmi intenzívna, čo sa však premieta do vyššej spotreby energie. Plastové opláštenie nezodpovedá prírodnému prostrediu.
  • Fínske vírivky – drevené záhradné vírivky na celoročné užívanie. Môžu byť vybavené aero masážou a/alebo hydromasážou, podobne ako SPA vane. Drevené opláštenie dokonale zapadá do okolitej záhrady, na rozdiel od plastového kompozitu.

Celoročne drevené vírivky

Ponuka ScandiSpa zahŕňa tri modely víriviek prispôsobené na celoročné využitie vonku.

Best Electric & Arctic

Luxury Electric & Arctic 1

Luxury Electric & Arctic 2

Celoročná záhradná vírivka z odolného termálneho dreva

Drevené vírivky na záhradu sú originálne, prírodné, krásne a odolné. Plášť kade je vyrobený zo špeciálneho termálneho dreva Thermowood od fínskych špecialistov. Drevo sa získava z fínskej borovice a podrobuje sa 100-hodinovému tepelnému spracovaniu pomocou vysokých teplôt a pary. Týmto spôsobom sa z dreva odstráni živica a baktérie. Stáva sa odolným voči pôsobeniu vody, vysokých teplôt a mikroorganizmov. Tepelným spracovaním dreva sa znižuje jeho náchylnosť na napučiavanie, zvyšuje sa jeho pevnosť a izolačné vlastnosti. Termálne drevo je ideálne pre podmienky na záhrade. Životnosť drevenej vírivky z Thermowood dosahuje aj 20-30 rokov.

Užite si drevenú vírivku po celý rok

Letné kúpele vo vírivke sú veľmi príjemné a osviežujúce počas horúcich dní. Vo večerných hodinách sa vírivka mení na miesto pre relax a zábavu. Zimné kúpanie je však najviac vzrušujúce. Pozorovať padajúce snehové vločky nad pariacou sa vodou je fenomenálny zážitok. Preto sa oplatí zvoliť celoročnú záhradnú vírivku.

 

Zima nie je pre záhradné zariadene ​​jednoduché obdobie, ale celoročnú vírivku netreba chrániť pred mrazom a snehom. Fínska drevená kaďa je ako stvorená na celoročný relax. Vďaka modernej technológii sú vírivky vhodné na použitie aj pri teplotách -30°C. Dobrá izolácia, ktorá znižuje spotrebu energie, a spoľahlivé vybavenie sú veľmi dôležité:

  • Termálne drevené opláštenie – udržuje teplo lepšie ako bežné drevené alebo plastové opláštenie
  • Arktická izolacia – špeciálna izolaci používaná na steny a dno vírivky
  • Hrubý vinylový poťah – efektívne zadržiava teplo zhora, keď sa vírivka nepoužíva
  • Aeromasáž – vzduchové trysky, v ktorých nepreteká voda, odolné voči mrazu
  • Elektrický ohrievač s termostatom – automaticky udržiava uvedenú teplotu

 

Takto pripravená záhradná vírivka bude dokonale fungovať po celý rok.